Partizaninis marketingas

Viskas apie klientų pritraukimą, išlaikymą. Naujos pardavimo metodikos, geros marketingo idėjos, SEO žinios ar tiesiog patirtis.
Raprismont
PRAN.: 11
Užsiregistravo: 2013-07-23, 09:21

Partizaninis marketingas

Standartinė Raprismont » 2013-08-05, 09:22

Partizaninio marketingo apibrėžimą ir kas apskritai tai yra - galite rasti daugybe paaiškinimų internete. Trumpai pristatant, partizaninis marketingas teigia, jog didesnį efektą gali duoti gera idėja nei didelio biudžeto banali reklaminė kampanija. Tokios idėjos yra labai aktualios ekonominės krizės metu ir ypač smulkiajam verslui. Be to, yra puikiai pritaikomos ir elektroninėje rinkodaroje.

Patys partizaniniai veiksmai yra labai paprasti ir pigūs savo esme, tačiau turi būti labai tiksliai nutaikyti į reikiamus žmonės ir gerai apgalvoti. Galima sukurti daug sprendimų - diskutuoti apie paslaugas ar prekes, reikšti nuomonę apie jas, klausti kitų nuomonės, rašyti tinklaraščius, komentuoti kitų rašomus, dėti skelbimus, kurti virusinio tipo informaciją, ar net skleisti neigiamą informaciją, siekiant auditorijos atoveiksmio ir dar daug įvairių dalykų. Tačiau pagrindinė visus veiksmus jungianti grandis - sukuriamas patikimas įspūdis, kad informacijos šaltinis niekuo nėra tiesiogiai susijęs su organizacija ir veikia vien iš savo vidinių paskatų.

Čia siūlau padiskutuoti apie partizaninio marketingo pliusus, minusus, pateikti gerus ir blogus šio marketingo pavyzdžius.

Grįžti įDabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių